Arıston Genel Kombi Servis                                                    Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

bakırköy ariston yetkili servisi

Ariston Genel Kombi Servisi

Profesyonel teknik ekibimizle ariston marka kombi makinelerinizin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Ariston kombi servisi sonrası değişen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir.  Ariston kombi servisi ; bakım arıza ve teknik servis hizmetlerini  haftanın 7 günü 24 saati olarak İstanbul'un tüm ilçelerine sunmaktadır.
Ariston Marka kombilerinizin yıllık bakımlarını zamanında yaptırmanızı önermektedir. Kombilerin en önemli özelliklerinin başında ise elektronik bir sisteme sahip olmaları gelmekte. Bu sistem sayesinde daha öncesinde olduğu gibi yalnızca bir iki tuşla değil pek çok farklı tuşla kullanıma açılıyor. Böylece insanlar kombilerinde herhangi bir sorun meydana gelmeden önce uyarı veriliyor. Kullanıcılar da bu uyarılara bakarak gerek kendisi gerekse ariston kombi servisi ile iletişime geçilmeli.
Bazı durumlarda kombilerin tamiri için yalnızca kullanım kılavuzuna bakmak yeterli olabiliyor. Çünkü markanın her kombisi için özel olarak hazırlanan bu kullanım kılavuzlarında her türlü detay ayrıntılı olarak yazılmaktadır. Böylece basit sorunlarda öncelikli olarak kılavuz incelenmeli ve bu tarz bir sorun karşısında ne yapılması gerektiğine bakılmalı. Buradaki detaylara dikkat edildiği zaman çok kısa bir süre içinde kombiler tekrardan çalışmaya başlar. Ancak buna rağmen sorun giderilemiyorsa yapılacak şey oldukça basittir. Ariston kombi servisi tarafından yapılacak incelemeler sonrasına sorunlar genel olarak bilinecektir.
Sorunun belirlenmesinin sonrasında ise sıra bu sorunun çözümüne geliyor. Yetkili kombi servisi, çok kısa bir süre içinde kombilerin tekrardan eskisi gibi çalışması adına gerekli olan her şeyi yerine getirir. Kombide arızaya neden olan parçalar ya da bağlantı bulunur. Sonrasında bu sorunun giderilmesi için parça tamir ya da onarım işlemi yapılır. Onarım işleminin yapılmasının ardından ise sıra tekrardan kombinin çalıştırılmasına gelir. Kombinin çalışmasında herhangi bir sorunun meydana gelmediği kesinleştiği zaman kombi servisi işlemlerini tamamlamış olur. Her sene düzenli olarak bakımlarının da yapılması ile birlikte artık kombiler ev ya da iş yerlerinde herhangi bir sorun meydana gelmeyecek, istenildiği gibi çalıştırılacaktır.

UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.