Bosch Genel Kombi Servis                                                           Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

güngören bosch kombi servisi

Bosch Genel Kombi Servisi

Bosch genel kombi servisi olarak bizler öncelikli olarak sizin emniyetinizi, mutluluğunuzu sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Kombinizin bakım, onarım, montaj ve arıza tespitini hızlı bir şekilde yaparak ve çözümleyerek sizlerin kombinizin arızası mı? ya da sorun başka bir nedenden mi? kısa sürede çözerek sizlerin konforlu yaşamınıza geri dönmenizi sağlıyoruz.

Bosch Kombi Servisi gerek tecrübeli profesyonel ekibi ile, gerek sağlamış olduğu orijinal yedek parça cihazları ile sizlere emniyetli ve garantili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Anlayışlı personelimiz sayesinde sizler kombi kullanımı hakkında aklınıza takılan herhangi soruyu servis yetkililerimize sorabilir. Kombi kullanımı hakkında merak ettiklerinizi rahatlıkla sorabilir.

Kombinizin kullanımı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
İlkbahar ve yaz aylarında sadece sıcak su ihtiyacını karşılayabilmek için kullandığınız kombileriniz sonbahar ve kış aylarının gelmesiyle ve petekleri çalıştırılmasıyla daha yoğun çalışmaya başlaması hatta dur durak bilmeden çalıştıkları döneme girerler. İşte bu dönemde siz kombi kullanıcılarının ilk yapması gereken kombinizin arızaya düşmesini beklemeden yıllık olarak bakımlarını yaptırmanızdır.

Kombinizin bakımını belirli periyotlar da düzenli olarak yaptırmak hem daha verimli ısınmak ve sıcak su kullanmak için hem de tasarruf sağlayabilmek adına faydalı olacaktır. Kombi servis bakımı cihazınızın daha masraflı büyük arızalara düşmesini engellemek için sizlerin uygulaması gereken bir durumdur. 

Bosch Kombi Servisi olarak bizler sizlerin hem maddi olarak zarar görmemesi için kombi bakımlarını uzun vadede düzenli olarak yapılmasını öneriyoruz. Ayrıca bakımları düzenli yapılan kombinizin daha uzun ömürlü olması hem de daha fazla ısıyı daha tasarruflu bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bosch kombi servisi ihtiyacın olduğu 7/24 hizmet sunarak sizlerin mağduriyetini önler.

 

UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.