Buderus Genel Kombi Servis                                             Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

avcılar buderus kombi servisi

Buderus Genel Kombi Servisi

Her türlü Buderus kombi servis hizmetleri için aynı gün servis yönlendirerek kaliteli bir şekilde işçilik ile profesyonel servis hizmeti sunmaktayız.

Kombilerin kendilerine ait bir çalışma prensibi bulunmaktadır. İçerisindeki parçalar her ne kadar uzun süreler boyunca sorun çıkarmadan çalışsa da zamanın ilerlemeye başlaması ile birlikte arızalar oluşabilir. Bu arızaları gidermek ve yenilerinin ortaya çıkmasını engellemek adına yapılacak şey ise buderus kombi servisi ile iletişime geçmek. Kombinin bakımı esnasında öncelikli olarak bütün parçalar sökülür.

Bu parçaların sökülmesi ile işlemler bitmez. Bununla birlikte parçaların tamamı ayrıntılı olarak incelenir. İnceleme esnasında kombinin parçaları dikkatli bir şekilde incelenmeye başlanır. Eğer ki parçalarda aşınma, aşırı yıpranma ya da bozulma meydana gelmişse hiç vakit kaybedilmeden parçaların tamirine başlanır.

Parçalarda herhangi bir sorun yoksa bağlantılarda ve parçalarda gerekli olan temizliğin yapılmasının ardından buderus kombi servisitarafından tekrardan bu parçalar kombi içerisine takılır. Ardından da kombi çalıştırılarak herhangi bir sorunun meydana gelip gelmeyeceğine bakılır. Kombilerin her sene düzenli olarak bakımlarının yapılması demek, daha sonrasında kombilerde herhangi bir sorun meydana gelmeden önüne geçiliyor.

 

 UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.