DemirDöküm Genel Kombi Servis                                            Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

esenler demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Genel Kombi Servisi

Demirdöküm genel kombi servisi olarak siz müşterilerimizin cihazlarıyla ilgili her sorunu yada şikayetini en kısa sürede sorunsuz çözmek için sizlerleyiz.

Demirdöküm kombi cihazları teknik servis hizmeti ve demirdöküm kombi yedek parçaları temini konusunda sizlere yardımcı olarak karşılıklı güven içerisinde, en uygun fiyat politikasıyla yüksek hizmet kalitesini hedeflemekteyiz. Amacımız demirdöküm kombi cihazları için teknik olarak hizmet vermek ve mümkün olan her türlü demirdöküm kombi yedek parça konusunda, Demirdöküm kombi yedek parça tedariki sağlamak, sizin için en iyi olan hizmet kalitesini sunmaktır.

Demirdöküm kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmayı hedef alan servisimiz siz müşterilerimizin şikayetlerini sorunlarını demirdöküm kombi servisi en kısa sürede uygun fiyatlarla 1 yıl parça ve işçilik garantisi vererek müşterilerimiz memnuniyeti için 7 gün 24 saat hizmet anlayısıyla yanınızdayız. Demirdöküm kombi servisi kullanmakta oldugunuz ısıtma sogutma cihazlarınızın arızaları olmasa dahi her yıl demirdöküm kombi servisine mutlaka bakımlarını yada genel kontrollerini yaptırmanız gerekmektedir.

Bakım kontrol yapılmayan cihazlarınızın yıpranma ve bozulma olasıgı daha yüksektir,ayrıca bakım yapılan cihazlarınızın ömürlerinin uzaması dısında sizlere yakıt vede enerji tasarrufu sağlıyacagınıda unutmamanız gerekmektedir.Yetkili kombi servisi  demirdöküm kombi servisi olarak siz müşterilerimizin cihazlarıyla ilgili her sorunu yada şikayetini en kısa sürede sorunsuz çözmek için sizlerleyiz.

Peteklerinizin ısı sıcaklığından memnun değilseniz,odalarınızın yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız demirdöküm kombi servisini arayıp,randavu alınız.UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.