İmmergas Genel Kombi Servis                                                 Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

bağcılar immergas kombi yetkili servisi

İmmergas Genel Kombi Servisi

İmmergas kombilerin tüm modellerine servis, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan ürünlerin başında hiç kuşku yokki kombiler gelmektedir. Piyasada bulunan bir çok kombi markasının içerisinde İmmergas kullanmış olduğu teknoloji ve geliştirmiş olduğu yeni ürünler ile en çok tercih edilenlerden biridir.

Bizlerde Özel  İmmergas Servis Merkezi olarak, İmmergas markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlereyine aynı kalitede teknik servis, bakım ve onarım hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız. Kullanmış olduğunuz kombinizin ne gibi özelliklere sahip olduğunu, bilinçli her tüketicinin bilmesi için aşağıda özetlemeye çalışacağız. Soğuk havalardaki donmaya karşı otomatik koruma sistemi: Özellikle kışın sert geçtiği bazı bölgelerde donma gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Bu sorunun önüne geçebilmek için İmmergas kombiler tesisattaki su sıcaklığının 5 derecenin altına düştüğü durumlarda kombiyi otomatik olarak çalıştırıp suyu ısıtıp, donmanın önüne geçmektedir. Susuz çalışmanın önüne geçmek.  Kaloriferde yeteri kadar su kalmadığı zamanlarda kombi otomatik olarak kendini devre dışı bırakır ve olası bir soruna önceden tedbir alır.

Güvenilir emniyet sistemi Baca sensörü, emniyet ventili, yüksek sıcaklı termostatı, hava basınç anahtarı gibi parçaları sayesinde çok yüksek seviyede güvenlik sağlar. Yukarıda saymış olduğumuz özellikler ürünün genel özelliklerinden sadece bazılarıdır. Böyle kaliteli ve profesyonel bir ürüne de aynı duyarlılıkta bir servis firmasının hizmet etmesi gerektiğini düşündüğümüz için İmmergas Servis Merkezi olarak Türkiye nin dört bir yanına servis hizmeti götürmekteyiz.UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.