Petek Bakımı                                                  Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

bağcılar petek bakımı

Yetkili Kombi Servisi

Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Petek ve tesisat temizliği, doğalgaz da ekonomi sağlamak için öncelikli yapılması gerekli işlemlerin başında gelmektedir. Kaloriferde ısıyı petekler oluşturur. Bu ısının en verimli halde mekana geçmesi için petekler ve tesisatın temiz olması şarttır. Peteklerin içerisinde zamanla oluşan çamur, kir, tortu, kireç benzeri maddeler nedeni ile ısıtılma sağlanan mekan yeterince ısınmaz. Sonuçta ödediğiniz doğalgaz faturasının karşılığını alamamış oluruz. Petek temizliği sonrasında yaklaşık %40 oranında tasarruf sağlanabilmektedir.

Peteklerinizin ısı sıcaklığından memnun değilseniz,odalarınızın yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız Yetkili Kombi Servisini arayıp,randavu alınız.

UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.