Vıessmann Genel Kombi Servis           Çağrı Merkezi:  0212 502 2055 - 502 2005

haznedar vıessmann kombi bakım servisi

Vıessmann Genel Kombi Servisi

Vıessmann Genel Kombi Servisi olarak kombi ve klimalarınızın tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Viessmann Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla istanbul'un tüm bölge ve semtlerine viessmann kombi bakımı, viessmann Kombi montaj, viessmann kombi arıza, viessmann kombi tamir, viessmann kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Teknolojinin hızla ilerlediği şu günlerde evlerimizin demirbaşları arasında sayabileceğimiz ürünlerinden biri de kombilerdir. Gerek ısınma, gerekse diğer temel ihtiyaçlarımızda büyük kolaylık sağlayan kombilerin; bakım, onarım ve tamirinin işinin ehli, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca yıllık bakımlarının yapılması her geçen gün artan doğalgaz fiyatları nedeniyle büyük önem arz etmektedir.

Bakımı ve onarımı yapılan kombi normal kombiye oranla çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Yani sadece bulunduğunuz ortamı değil, cebinizi de ısıtmaktadır.

Tasarrufu üretmiş olduğu kombilerde önceliklerin en başında tutan Viessmann markasına yakışacak kalitede bir özel servis olabilmek adına bizlerde en hesaplı hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlayabilmek adına her geçen gün bünyemizde çalışan personelimizi ve altyapımızı güçlendiriyoruz

Unutmayın; evlerinizin en önemli eşyalarından biri olan kombilerinizi yıllık periyodik olarak bakımdan geçirmeli ve bunu işinin ehli firmalara yaptırmalısınız. Bu sayede hem can güvenliğinizi tehlikeye atmamış olursunuz, hem de uzun vadede büyük tasarruf etmiş olursunuz.

 UYARI

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır.